آموزش نصب و راه اندازی Secure Chrome

تیم اسپیدکس مفتخر است که برای اولین بار در ایران سرویس Secure Chrome را به هموطنان عزیز ارائه نماید. مزیت بزرگ این سرویس عدم تاثیر اختلالات اخیر مخابرات در آن و سادگی استفاده از آن می باشد.
همچنین با استفاده از این سرویس دسترسی به سایتهای یوتیوب و فیس بوک به سادگی امکان پذیر می باشد.

برای استفاده از این سرویس شما به مرورگر Google Chrome نیاز دارید.
چنانچه این مرورگر بر روی ویندوز شما نصب نیست و یا ورژن آن قدیمی است، آخرین ورژن آن را از لینک مقابل دریافت کنید و بر روی سیستم خود نصب کنید: https://www.google.com/chrome

پس از نصب مرورگر کروم یک بار آن را اجرا کنید و با باز کردن سایت Google.com از کارکرد آن مطمئن شوید.
سپس برنامه مخصوص Secure_Chrome را از لینک مقابل دریافت کنید و پس از باز کردن فایل zip، آن را بر روی دسکتاپ ویندوز خود قرار دهید: Secure_Chrome.zip

حال کافی است تا برنامه Secure_Chrome.exe را اجرا کنید تا مرورگر Chrome اجرا شود.
به تفاوت آیکان این برنامه و آیکان اصلی مرورگر کروم دقت کنید. این تفاوت کاملا عمدی است تا شما بتوانید آنها را از هم تشخیص دهید.

پس از وارد کردن آدرس اولین سایت، نام کاربری و رمز عبور از شما درخواست می شود. نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و از اینترنت بدون فیلتر لذت ببرید!

نکته: دقت داشته باشید که گاهی باید یکی دو تا سایت را باز کنید تا نام کاربری و رمز عبور از شما خواسته شود، لذا اگر با یک بار تلاش برنامه از شما رمزعبور و نام کاربری درخواست نکرد، به چند سایت دیگر وارد شوید تا برنامه نام کاربری و رمز عبور را از شما بخواهد.