SPEEDEXVPN

اینترنت بدون محدودیت و پر سرعت را با ما تجربه کنید.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

راهنمای نصب ShadowSocks برای اندروید

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

این راهنما را با دقت و قدم به قدم دنبال کنید در غیر اینصورت قادر به استفاده از سرویس نخواهید بود و هیچ مسوولیتی متوجه ما نخواهد بود.

سیستم ShadowSocks یکی از قوی ترین و سریع ترین فیلترشکنهای های موجود برای موبایل است. اما به دلیل اینکه برای اتصال به نام کاربری نیاز ندارد و فقط پسورد می گیرد سرویس دهنده ها معمولا از آن استفاده نمی کنند.

برای حل این مشکل و ارائه این سرویس به کاربران ، تیم اسپیدکس یک روش منحصر به فرد طراحی نموده است به این صورت که پیش از اتصال به شبکه ShadowSocks ، کاربر می بایست توسط یک آدرس اختصاصی خود را به سرور معرفی کند و اجازه دسترسی بگیرد و پس از آن می تواند ارتباط ShadowSocks را برقرار کند. این اجازه دسترسی بر روی آی پی کاربر اعمال می شود و چنانچه آی پی کاربر تغییر کند می بایست مجددا توسط لینک اختصاصی خود را به سرور معرفی کند.

لینک اختصاصی اصلی : https://fr1.secureconnectplus.biz:444/auth.php
لینک اختصاصی اصلی به صورت QR Code ( مناسب جهت اسکن مستقیم بر روی موبایل ) :لینک اختصاصی ساده شده : http://ssauth.us.to ( این لینک به صورت اتوماتیک بر روی لینک اصلی ریدایرکت می شود. )

پس از وارد شدن به لینک اختصاصی از شما نام کاربری و رمز عبور درخواست می شود و چنانچه نام کاربری و رمز عبور را به صورت صحیح وارد کنید با یک صفحه سبز به شکل زیر مواجه می شوید ( توصیه ما استفاده از مرورگر Chrome بر روی موبایل است ) :

برای راحتی کار و این که مجددا نیازی به وارد کردن لینک نباشد مطابق شکل زیر یک Shortcut از لینک بر روی صفحه Home موبایل خود ایجاد کنید :

دفعه بعد که نیاز به معرفی به سرور بود کافی است بر روی Shortcut ساخته شده کلیک کنید تا این کار انجام شود.

دقت کنید که با این روش ساخت Shortcut بر روی Home تنها یک بار نیاز به ساخت لینک اختصاصی دارید و پس از آن معرفی به سرور فقط با یک کلیک بر روی Shortcut انجام می شود.

پس از انجام این مراحل و آماده سازی موبایل برای اتصال به سرویس مطابق راهنمای زیر برنامه اصلی ShadowSocks را بر روی موبایل خود نصب کنید :

برای استفاده از ShadowSocks بر روی اندروید ابتدا باید برنامه آن را بر روی گوشی یا تبلت خود نصب کنید :

دریافت برنامه از Google Play Store
دریافت برنامه به صورت مستقیم apk

پس از نصب برنامه آن را اجرا کنید و مطابق شکل زیر تنظیمات لازم را انجام دهید :

Server : fr2.info.tm
Remote Port : 8999
Password : 62560989
Encrypt Method : AES-256-CFB

 


سپس بر روی دکمه OFF کلیک کنید تا کادر زیر ظاهر شود :

مطابق شکل بالا تیک گزینه "I trust this application" را بزنید و بر روی دکمه OK کلیک کنید. پس از انجام این مرحله کانکشن برقرار می شود.

نکته 1 : همیشه پیش از برقراری ارتباط با ShadowSocks یکبار موبایل خود را با کلیک بر روی Shortcut ای که قبلا بر روی Home موبایل ساخته اید ، به سرور معرفی کنید.
نکته 2 : چنانچه پس از برقراری ارتباط هنوز سایتها فیلتر بودند ، ممکن است این به دلیل DNS Filtering باشد ، در این صورت به سایت showip.net یا whatismyipaddress.com بروید و چک کنید آیا آی پی شما هنوز آی پی ایران است یا به آی پی فرانسه تغییر یافته است.
نکته 3 : چنانچه پشت سیستم DNS Filtering بودید می توانید از سایتهای فیسبوک و توییتر با آدرس موبایل آنها استفاده کنید مانند : m.facebook.com و m.twitter.com
نکته 4 : چنانچه پس ار بر قراری ارتباط اینترنت موبایل شما قطع می شود ، ممکن است به دلیل عوض شدن آی پی یا معرفی نشدن موبایل شما به سرور باشد. برای حل این مشکل ارتباط ShadowSocks را قطع کنید تا اینترنت موبایل مجددا متصل شود و با کلیک بر روی Shortcut که قبلا بر روی Home موبایل ساخته اید ، موبایل را مجددا به سرور معرفی کنید.