SPEEDEXVPN

اینترنت بدون محدودیت و پر سرعت را با ما تجربه کنید.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

آموزش تصویری پنل نماینده فروش

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

جهت رفاه حال نمایندگان عزیز سرویس SPEEDEX ، تیم فنی ما نسبت به نصب پنل جدید بر روی سرور اقدام کرد که بسیار زیباتر و کامل تر از پنل قبلی می باشد. استفاده از این پنل بسیار ساده می باشد و نیاز به توضیح زیادی ندارد چون تمامی قسمتهای آن کاملا گویا است. بنابراین به صورت مختصر به آن می پردازیم.
تمامی نمایندگان فروش ما دارای یک پیشوند مخصوص به خود می باشند که این پیشوند به ابتدای نام کاربری تمامی کاربران آنها به صورت اتوماتیک افزوده می شود تا از تداخل نامهای کاربری جلوگیری شود. بنابراین به این نکته توجه داشته باشید که چنانچه قصد دارید برای مثال یک نام کاربری به نام ali بسازید به صورت اتوماتیک پیشوند شما به آن افزوده خواهد شد و نیازی به افزودن پیشوند توسط شما نخواهد بود اما کاربر برای وصل شدن باید نام کاربری را بصورت کامل وارد کند. مثلا اگر پیشوند شما test باشد ، نام کاربری به صورت test.ali در می آید ( به نقطه میان پیشوند و نام کاربری دقت کنید )
پیشوند شما در بالای صفحه و در قسمت Reseller Username نشان داده می شود.

نکته مهم : تمام اکانتهای ایحاد شده توسط نمایندگان فروش می توانند از تمامی سرویسهای SPEEDEX استفاده کنند.

ایجاد کاربر جدید :

3 فیلد Username و Password و Credit را پر کنید و بر روی دکمه Create New User کلیک کنید. پر کردن بقیه فیلدها اختیاری می باشد.

  • میزان Credits به روز می باشد ، بنابراین برای ایجاد کاربر 1 ماهه باید عدد 31 را وارد کنید.

شارژ کاربر موجود :

برای شارژ کاربری که از قبل موجود است ،فیلد Credit جلوی کاربر را به روز پر کنید ( مثلا برای یک ماه عدد 31 را وارد کنید ) و بر روی دکمه update کلیک کنید.

تغییر رمز عبور یک کاربر :

 برای تغییر رمز عبور کاربری که از قبل موجود است ،محتویات فیلد Password جلوی نام کاربر را تغییر دهید و بر روی دکمه update کلیک کنید.

حذف یک کاربر :

 برای حذف کاربری که از قبل موجود است ، بر روی دکمه Delete User جلوی نام کاربر کلیک کنید تا اکانت حذف شد و اعتبار وی به شما باز گردانده شود.