SPEEDEXVPN

اینترنت بدون محدودیت و پر سرعت را با ما تجربه کنید.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

نحوه پذیرش نماینده فروش

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

اگر مایل هستید که با اخذ نمایندگی فروش سرویس SPEEDEX به راحتی به کسب در آمد بپردازید ، این راهنما را با دقت مطالعه فرمایید ، هدف ما ارائه بهترین سرویس به مشتریان و نمایندگان فروش می باشد.

آشنایی با SPEEDEX :
ارائه دهنده سرویسهای امنیتی و ضد هک ، قابل استفاده برای کاربران خانگی ، تجار ، شرکتها و موسسات. قابل استفاده در تمامی سایتها مانند orkut ، paypal ، egold ، gazzag و facebook اختصاص یک IP آمریکایی یا اروپایی به کاربران و کد کردن اطلاعات به روش 256 بیت و امنیت بسیار بالا.

SPEEDEX نماینده فروش هیچ شرکت دیگری نمی باشد و خود دارای تکنولوژی مخصوص به خود می باشد. به همین دلیل قیمتهای ارائه شده و شرایط فروش در این سایت غیرقابل رقابت می باشد.

شرایط پذیرش نمایندگی فروش :
خرید حداقل 100 ماه اعتبار توسط PayPal یا Liberty Reserve و یا ریالی

قیمت اعتبار ماهیانه جهت نمایندگان فروش :
قیمت هر 100 ماه اعتبار جهت ایجاد اکانتهای SPEEDEX ، فقط 100 دلار می باشد که با این حساب قیمت هر ماه اعتبار 1 دلار می باشد. برای مثال یک کاربر یک ماهه برای نماینده فروش 1 دلار و یک کاربر 1 ساله برای نماینده فروش 12 دلار تمام می شود.

جایزه تشویقی برای نمایندگان فروش فعال :
در ازای شارژ هر 100 ماه که معادل 3100 روز اعتبار می باشد ، 31 روز اعتبار تشویقی به حساب نماینده افزوده می شود یعنی با پرداخت هزینه 100 ماه به جای 3100 روز اعتبار حساب نماینده به میزان 3131 روز شارژ خواهد شد.
در ازای این شارژ تشویقی هر 24 ساعت معادل یک امتیاز از پنل نماینده کسر می گردد. با این فرمول برای نمایندگانی که ماهانه حساب خود را دقیقا یکبار شارژ می کنند ، شارژ معمولی خواهد بود و جایزه تشویقی در طول یک ماه از آنان کسر خواهد شد. اما نمایندگانی که بیش از یکبار در ماه حساب خود را شارژ می کنند بیش از مقدار کسری ( 1 اعتبار در روز ) جایزه تشویقی خواهند گرفت. برای مثال نماینده ای که 2 بار حساب خود را در ماه شارژ می کند در هر ماه 62 روز تشویقی می گیرد ، اما تنها 31 روز در ماه از اعتبار وی کسر می گردد. پس ماهیانه 31 روز اعتبار مجانی می گیرد. هر چه میزان شارژ نماینده بیشتر باشد ، میزان شارژ تشویقی هم به همین نسبت بیشتر خواهد بود.
در صورت منفی شدن اعتبار نماینده پنل و کاربران وی غیر فعال می گردند.

روش فروش توسط نمایندگان :

روش فروش برای نمایندگان به این صورت می باشد که پس از واریز  مبلغ پیش پرداخت به ما ، کنترل پنل آنها به میزان مبلغ واریز شده شارژ می گردد و اطلاعات کنترل پنل توسط ایمیل برای نماینده فروش ارسال می گردد. پس از این مرحله نماینده فروش می تواند به صورت مستقل نسبت به ایجاد و شارژ اکانت SPEEDEX اقدام نماید. نماینده فروش می تواند در هر زمان نسبت به شارژ کنترل پنل خود اقدام نماید.

جهت اخذ نمایندگی فروش از طریق ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید یا بخش پشتیبانی با ما تماس حاصل نمایید.

جهت مشاهده تصویر کنترل پنل و نحوه کار آن بر روی اینجا کلیک کنید.